Dodany: 2013-01-15 14:05:41

 

Zagrożenia płynące z reklamyWśród wielu zalet tego, czym jest reklama jest również wiele zagrożeń z tym związanych. Agencja reklamowa olsztyn – wśród tych wad reklamy dostrzega pewne zagrożenia, które płyną z takich przekazów.

 

Chodzi przede wszystkim o to, że jeśli jakiś zleceniodawca tworzy zbyt dużo przekazów reklamowych i tworzy zbyt agresywne przekazy – reklama może odnieść inni niż ten zamierzony skutek. Agencja reklamowa olsztyn twierdzi, że zagrożeniem płynącym z reklamy może być na przykład to, że odbiorca zwyczajnie znudzi się danymi przekazami, przez co marka będzie im się kojarzyło negatywnie.

 

Takie negatywne odczucia to coś bardzo niedobrego. To coś, co przede wszystkim niszczy nasz główny cel, jakim jest tworzenie sympatycznej marki, która będzie przekładała się na zarobki i na to , co jest dla przedsiębiorcy najważniejsze – rozwój marki i firmy, a także całej firmy i wszystkiego co z tym związane. Agencja reklamowa olsztyn twierdzi, że reklama może się okazać szkodliwa również dla nas – odbiorców. Okazuje się, że wielu z nas bierze je zbyt dosłownie, co później stwarza poczucie, że tego, że zostaliśmy oszukani..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zagrożenia płynące z reklamy
Nick: