Dodany: 2013-01-15 14:35:32

 

Reklama podprogowa Reklama podprogowa to reklam, o której dużo się mówi, jednak prawdziwy specjaliści, którzy na co dzień zajmują się reklamą szczerze wątpią w jej istnienie. Reklama podprogowa to reklama , która ma za zadanie w sposób niemal niezauważalny pokazać klientowi to, czego on nie jest w stanie przede wszystkim zdiagnozować, ani też przemyśleć.

 

Taka reklama podprogowa to reklama, która nie jest zauważalna, z racji na przykład tego, jak krótko ona trwa. Chodzi przede wszystkim o to, żeby na przykład filmik był odtwarzany na tyle krótko, byśmy nie zauważyli reklamy, jednak na tyle długo, by został w naszej psychice jakiś ślad po tym, że dany przekaz w ogóle został jakkolwiek emitowany.

 

Agencja reklamowa olsztyn uważa, że reklamy podprogowe to reklamy, które nie do końca działają legalnie i nie powinno ich być w świecie reklamy, jednak wielu specjalistów twierdzi, że coś na styl reklamy podprogowej jest wykorzystywane codziennie w każdej reklamie. Agencja reklamowa olsztyn uważa, że najważniejszym etapem reklamy jest sprawienie, że działa ona na nasze zmysły i tylko ten etap buduje reklamę podprogową, jej funkcja nie działa bez dodatkowych, wspomagających etapów, jednak jest bardzo istnym, zdaniem niektórych, elementem promowania produktów..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Reklama podprogowa
Nick: