Dodany: 2010-06-23 07:34:20

Znaczenie jakie ma dla kupującego opis produktu.W większości przypadków opis produktu potrafi przekonać kupującego do zakupu określonego towaru. Im jest on pełniejszy, tym łatwiej jest skusić klienta do dokonania zakupu.

 

Wiedzą o tym szczególnie sprzedawcy artykułów codziennego użytku oraz sprzedawcy sprzętu gospodarstwa domowego takiego jak pralka czy lodówka. Dziś standardem jest opis dokonany w kilku językach. Są to najczęściej angielski, niemiecki, francuski oraz hiszpański. Zdarza się również, że na wielu opakowaniach widnieje również opis w języku chińskim. Wszystko to za sprawą niedawnego wprowadzenia obowiązku stosowania na opakowaniach produktów zarówno spożywczych jak i przemysłowych opisów w kilku językach, dla jeszcze łatwiejszego zapoznania się z nimi klientów.

 

Pamiętajmy jednak o tym, że sam opis nie wiele wniesie, jeśli dany produkt nie będzie posiadał odpowiednich certyfikatów dopuszczających go do sprzedaży w danym kraju. Musi mieć on odpowiednie oznaczenia zarówno na nim samym jak i na jego opakowaniu. Tylko taki produkt może zostać dopuszczony do sprzedaży I użytkowania..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Znaczenie jakie ma dla kupującego opis produktu.
Nick: