Dodany: 2010-06-23 08:12:59

W wielu przypadkach dotarcie produktu do końcowego odbiorcy zależy przede wszystkim od możliwości jakie oferuje jego dystrybutor. Posiada on bowiem nie tylko sam produkt, ale również katalog, w którym przedstawiona jest kompleksowo cała oferta produktowa danej firmy.

 

I to właśnie katalog produktów spełnia najistotniejszą rolę jeśli chodzi o sprzedaż. Klienci zazwyczaj szukają wielu różnych produktów o takim samym działaniu. Jak nie trudno więc zauważyć szukają również i takich, które mogą łączyć sobie w kilka cech, które sprawiają, że dany produkt jest bardziej użyteczny.

 

Jeśli chodzi natomiast o informacje jakie zawiera dany katalog produktowy, to warto przez zakupem konkretnego towaru skonsultować się z firmuje sprzedającą i zapytać o to, czy wszystkie szczegóły zostały w nim bardzo dokładnie opisane. Jest to bardzo ważne szczególnie w okresie jego użytkowania, powinny znaleźć się w nim również informacje na temat możliwości serwisowania sprzętu oraz jego zwrotu w przypadku jego zbyt dużej wadliwości..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rola jaką odgrywa katalog produktów.
Nick: