Dodany: 2010-06-23 09:54:50

kody kreskowe są jednym z najlepszych sposobów na identyfikację wszelkiego rodzaju produktów. Każdy produkt, który został dopuszczony do sprzedaży musi posiadać na opakowaniu oznaczenie kodowe.

 

Tym właśnie zajmuje się autoid. Firma ta jest jedną z wiodących przedsiębiorstw w branży producentów kodów kreskowych. Rozwiązania stosowane przez firmę autoid są jednymi z najbardziej zaawansowanych na rynku. Z rozwiązań tych korzystają nie tylko duże przedsiębiorstwa specjalizujące się w produkcji różnego rodzaju produktów, ale również firmy na stałe wiążącą swoją działalność z telekomunikacją.

 

Mowa tutaj o wystawianiu faktur za rachunki telefoniczne. Firma zajmuje się również tworzeniem oprogramowania OCR, którego głównym zadaniem jest zczytywanie tekstu z papierowych kartek a następnie przenoszenie go za pomocą oprogramowania na ekran monitora celem jego późniejszej korekty. Dlatego też oferta autoid jest warta poznania. Więcej szczegółów na temat produktów można uzyskać od pracowników po kontakcie przez formularz lub telefonicznie.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest autoid?
Nick: