Dodany: 2010-06-23 10:02:13

Obecnie telefony komórkowe są dla wielu osób narzędziami pracy. Są powszechnie używane zarówno w domu jak i podczas podróży samochodem. Wówczas niezbędnym wyposażeniem dodatkowym staje się CK 3.

 

Jest ot zestaw samochodowy, bez którego udziału żadna podróż nie będzie bezpieczną. Dodatkowym obostrzeniem ich używania są przepisy prawa polskiego, które mówią, że zestaw głośnomówiący CK 3 musi znaleźć się na wyposażeniu każdego samochodu osobowego. Obecnie z jego kupnem nie ma najmniejszego problemu., gdyż zestawy te są powszechnie dostępne we wszystkich salonach telefonii komórkowej jak również komisach zajmujących się ich sprzedażą.

 

Wystarczy jedynie podać markę oraz model telefonu komórkowego, aby dobrać odpowiedni zestaw głośnomówiący. W przypadku telefonów Nokia wybór jest jeszcze łatwiejszy, gdyż zestaw CK 3 nadaje się do większości modeli. Bez problemów da się on zamontować w samochodzie. Służą do tego zarówno przyssawki jak również zamontowany może być na stałe i podłączony do samochodowej zapalniczki..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Co to jest CK 3?
Nick: