Dodany: 2010-06-23 10:04:27

Prowadzenie działalności logistycznej wymaga nie tylko odpowiedniej organizacji pracy, ale również odpowiednich urządzeń mających na celu przyspieszyć wszystkie czynności związane z odpowiednią segregacją zarówno materiałów jak i produktów.

 

Dlatego też w takich właśnie miejscach doskonale sprawdza się CN4. Jest to mobilny komputer, którego zadaniem jest przede wszystkich magazynowanie danych o produktach oraz ich usytuowaniu na magazynowych półkach. Z tego też względu CN4 powinien znajdować się na wyposażeniu każdej firmy logistycznej jak również dysponującej dużym składem magazynowym. Będzie więc to urządzenie doskonale sprawdzające się w różnego rodzaju działalności produkcyjnej oraz transportowej.

 

Dzięki nowatorskim rozwiązaniom CN4 jest znacznie poręczniejszy a co za tym idzie jego możliwości przenoszenia oraz przechowywania są znacznie większe. Jest to urządzenie z którego obsługą nie będzie najmniejszego problemu. Z serwisowaniem również, gdyż w Polsce również wiele firm zajmuje się jego pełnym serwisem.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym charakteryzuje się CN4?
Nick: