Dodany: 2010-06-23 10:38:27

Działalność logistyczna wymaga posiadania odpowiednich urządzeń, które mają nie tylko ułatwiać pracę, ale również ją przyspieszać. Takie są właśnie Terminale mobilne Kyman firmy Datalogic.

 

Pozwalają one nie tylko na znacznie sprawniejsze zarządzanie składami magazynowymi, gdzie przechowywane są zarówno półprodukty jak i produkty gotowe przeznaczone do bezpośredniej sprzedaży. Kyman umożliwia ich zarządzaniem nawet w bardzo niekorzystnych warunkach. Jako, że jest to urządzenie przenośne z łatwością może zostać stosowane w nawet bardzo dużych magazynach. Prócz cech niezbędnych w tej klasie urządzeń Kyman charakteryzuje się nietuzinkowym wyglądem, który ma również bezpośrednie przełożenie na sposób w jakie jest użytkowany.

 

Jest on więc jednym z najbardziej cenionych w branży logistycznej urządzeniem, który w sposób szybki i prosty może zostać dostosowany do potrzeb. Jego cechą wyróżniającą jest również to, że gromadzi i przechowuje znaczne ilości informacji. Jedno urządzenie może być więc używane w kilku magazynach.

 .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest Kyman?
Nick: