Dodany: 2010-06-23 10:47:52

Terminal mobilny firmy Motorola MC9500 jest jednym z najnowszych osiągnięć w dziedzinie automatycznej identyfikacji opartej o technologię kodów kreskowych.

 

Dlatego też jest urządzeniem, które z powodzeniem może być wykorzystywane do ciągłej pracy nawet w niesprzyjających warunkach. Jest to następca legendarnej serii 9000. Dzięki zastosowaniu w MC9500 najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie łączności staje się on narzędziem, którego posiadanie może zagwarantować nie tylko marka Motorola ale również jego funkcjonalność. Obudowa pozwala nie tylko na sprawne korzystanie z urządzenia, ale również i wymienianie obudowy. Wszystko to zamknięte w szczelnej konstrukcji, która jest odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne jakie zdarzają się podczas pracy z identyfikacją produktów.

 

Dodatkowo MC9500 daje możliwość rozbudowania o kolejne funkcjonalności za pomocą prostego w obsłudze oprogramowania komputerowego. Dlatego też każda szanująca się firma zajmująca się logistyką powinna takie urządzenie posiadać..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Co decyduje o użyteczności MC 9500?
Nick: