Dodany: 2010-06-23 10:49:33

Aby odpowiedzieć na postawione w tytule pytanie- czym jest Memor, warto zapytać najpierw czym są Terminale mobilne oraz przenośne komputery.

 

Są to urządzenia umożliwiające odpowiednio szybką identyfikację produktów znajdujących się w magazynie. Wszystko odbywa się poprzez czytanie kodów kreskowych znajdujących się czy to na opakowaniu czy na samym produkcie. Tak wiec Memor to nic innego jak niewielkich rozmiarów, kieszonkowy komputer dający możliwość odczytania kodów kreskowych z opakowań produktów, jednocześnie umożliwiający bezprzewodową łączność z komputerem.

 

Aby zostało to osiągnięte posiada on nie tylko odpowiednie oprogramowanie firmy Microsoft, ale również odpowiedni czytnik kodów kreskowych. Jest więc idealny wszędzie tam, gdzie jest konieczność identyfikacji produktów. To co sprawia, że Memor zapewnia również wysoki komfort użytkowania to wzmocniona budowa, która umożliwia wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne, które mogą wystąpić podczas pracy w nawet najbardziej niesprzyjających warunkach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest Memor?
Nick: